STEAK Z LOSOSA S ČOČKOVÝM RAGÚ Zobrazit větší

STEAK Z LOSOSA S ČOČKOVÝM RAGÚ

AM3015

Nový produkt

Vyznavači lehké a kvalitní stravy zbystřete! Naše řada jídel je nyní obohacena o opravdu prémiový kousek. Tím je skvělý steak z lososa s čočkovým ragú. Černá čočka Beluga doplněna orestovanou zeleninou a doplněna podmanivou chutí balsamicového octa a dalších koření skvěle doplňuje, ale nezastiňuje výtečnou typickou chuť velkého lososového steaku bez kůže.

BEZVAJEČNÉ  bez_laktozy.svg  BEZLEPKOVÉ

Více informací

5 ks

219,00 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost (kg) 0.4 kg
Energetická hodnota 2464 kJ
Sacharidy 54 g
Proteiny 51.2 g
Tuky 19.2 g

Více informací

Vyznavači lehké a kvalitní stravy zbystřete! Rok 2017 je ve znamení Lososa a ne ledajakého! Naše řada jídel je nyní obohacena o opravdu prémiový kousek. Tím je skvělý steak z lososa s čočkovým ragú. Černá čočka Beluga doplněna orestovanou zeleninou a doplněna podmanivou chutí balsamicového octa a dalších koření skvěle doplňuje, ale nezastiňuje výtečnou typickou chuť velkého lososového steaku bez kůže. Že si to neumíte představit? Tak to musíte ochutnat!

Složení: Losos (filety bez kůže 30%), černá čočka Beluga (23%), pórek, mrkev, řapíkatý celer, ocet balsamico ( ocet kvasný vinný – obsahuje siřičitany, koncentrovaný hroznový mošt), řepkový olej, česnek, sůl, pepř, bazalka, tymian, citron, pažítka, petržel.

1 balení – hmotnost 400 g +/- 5%.
Uvedená energetická hodnota je na celé balení.